به وبسایت اولد گیمز برترین مرجع بازی های قدیمی خوش آمدید!

دانلود بازی جی تی ای ۴ برای کامپیوتر – GTA Vice City

Grand Theft Auto: Vice City – PC

(درخواستی کاربران)

بازی جی تی ای ۴ رو کسی نیست که به خاطرش نیاره این بازی در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار برای کنسول پلی استیشن ۲ ساخته شد و سال بعدش هم برای کامپیوتر عرضه شد.

داستان بازی:

تامی ورستی سربازی است در خانوادهٔ فورلی، یک گروه جنایتکار سازمان یافته در شهر آزادی. در سال ۱۹۷۱ رئیس این باند مافیایی، «دون فورلی»، تامی را برای کشتن یک نفر می‌فرستد ولی او در آنجا توسط ۱۱ نفر محاصره می‌شود. وی هر ۱۱ نفر را می‌کشد و برای قتل‌عام بی رحمانه‌اش به وی لقب «قصاب هاروُد» را می‌دهند. اما تامی بعد از آن دستگیر شده و ۱۵ سال زندان برایش رقم زده می‌شود، در حالی که نمی‌داند چه کسی قاتلین را فرستاده‌است.

Vice-city-cover

خانوادهٔ فورلی تصمیم به پیشرفت مواد فروشی خود در وایس سیتی میگرند، در حالی که تامی از زندان آزاد می‌شود و سانی فورلی نمی‌خواهد که تامی مزاحم او بشود. بنابراین بلافاصله بعد ازینکه وی در سال ۱۹۸۶ از زندان آزاد شد او را برای ملاقات کن روزنبرگ به وایس سیتی می‌فرستد تا با خانوادهٔ ونس، ویکتور و لنس، معاملهٔ کوکائین کنند. نقشهٔ سانی فورلی این است که وقتی تامی در وایس سیتی به نوایی رسید، وی را از بین ببرد و تجارت وی را خود در دست بگیرد. در حال معامله لنس و ویکتور با تامی توسط یکی از باندهای اوباش محاصره می‌شود و همراهان تامی، هری و لی به همراه ویکتور ونس (برادر لنس) کشته می‌شوند. تامی به طرز معجزه آسایی از مهلکه گریخت. اما او مجبور به ترک مواد و پولها در محل معامله شد. وقتی که وی جریان را برای فورلی تعریف می‌کند، او عصبی می‌شود و وی را تهدید می‌کند اما تامی قول می‌دهد که پولها و مواد را پس گرفته، و مسئول این محاصره را پیدا کند. داستان اصلی بازی وقتی شروع می‌شود که تامی با لنس ونس ملاقات کرده، و تصمیم همکاری با هم را می‌گیرند.

تصاویری از محیط بازی:

GTA-Vice-City shot GTA-Vice-City shot 1 GTA-Vice-City shot 2

شما می توانید مرخصی a response, or trackback از سایت خود ارسال کنید
Banner

Banner

۷ پاسخ ها to “دانلود بازی جی تی ای ۴ برای کامپیوتر – GTA Vice City”

 1. I was аble to fіnd gοod advice from үօur articles.

 2. Ardalan گفت:

  من بازی رو نصب کردم و تمام مراحل بدون مشکل بوده ولی موقع اجرا درخواست سی دی میکنه!!! مشکل از کجاس؟

 3. توحید گفت:

  با سلام
  من فایل رو دانلود کرده ام اما متاسفانه فایل اگزه رو برا نصب ندیدم که بتونم بازی رو نصب کنم لطفاً مراحل نصب رو یا در اینجا و یا به ایمیلم بفرستید.ممنون

 4. بنده خدا گفت:

  دو ساعت دانلود کردم کو فایل نصبش توی فایل زیپ کو؟

 5. یحیی گفت:

  وقتی میخوام اکسترک کنم میگه رمز اشتباه است

پرسش و پاسخ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PulSe Team