به وبسایت اولد گیمز برترین مرجع بازی های قدیمی خوش آمدید!

دانلود بازی قرون وسطی کامپیوتر – Medieval: Total War

Medieval: Total War – PC

بازی Medieval: Total War یک بازی استراتژیک ، اکشن و تاکتیکی است که در سال ۲۰۰۲ توسط استدیو Activision منتشر شده. این بازی در خاورمیانه ، اروپا و آفریقای شمالی امپراطوری سلطنتی ایجاد میکند و بین سال های  ۱۰۸۷ تا ۱۴۵۳ رخ میدهد. Medieval: Total War دومین نسخه از بازی قرون وسطی است که تشابهی با بازی Shogun: Total War دارد. این بازی توانسته نقد های مثبت دریافت کند از جمله وبسایت Metacritic امتیاز ۸۸/۱۰۰ را به این بازی اختصاص داده است. این بازی در دوران عصر میانه توانسته بخوبی تاریخ را به نمایش دهد. توضیحات بیشتر از این بازی در ادامه مطلب + دانلود آن….

 

این بازی شامل دو بخش گسترده ای از گیم پلی می شود:  نقشه متحرک، که در آن به بازیکن اجازه داده میشود تا تمام نیرو ها  و ارتش خود را به نقاط مختلف بفرستد. در جانگ های واقعی شرکت خواهید کرد و از دین و سیاست خود محافظت میکنید. در بخش دوم میتوانید جنگ های معروف و واقعی را انتخاب کنید و سعی خود را کنید تا پیروز شوید.

 

Medieval: Total War Medieval: Total War Medieval: Total War Medieval: Total War Medieval: Total War

نصب:

بعد استخراج فایل فشرده فایل iso را مونت کنید ، مراحل نصب را انجام دهید در قسمتی که سریال میخواهد میتوانید سریالی که درون فایل  (How To Install) کپی کنید. بعد از اتمام نصب فایل کرک Medieval_TW را جایگزین فایل اصلی در پوشه بازی کنید.

شما می توانید مرخصی a response, or trackback از سایت خود ارسال کنید
Banner

Banner

پرسش و پاسخ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PulSe Team