دانلود بازی هلیکوپتر جنگی (خلیج) سگا – Desert Strike

دانلود بازی هلیکوپتر جنگی (خلیج) سگا – Desert Strike

Desert Strike: Return to the Gulf – SEGA Genesis

(بازی درخواستی)

Desert Strike: Return to the Gulf (حمله صحرایی: بازگشت به خلیج) که در ایران با نام خلیج شناخته می‌شود، یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی با زاویه دید سوم شخص است که توسط شرکت Electronic Arts (EA)  در سال 1992 برای کنسول سگا جنسیس منتشر شد. این بازی به سرعت به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سگا تبدیل شد و خاطرات نابی را برای بسیاری از گیمرها رقم زد.در بازی Desert Strike، شما در نقش خلبان یک هلیکوپتر آپاچی قرار می‌گیرید که مأموریت دارید با رژیم دیکتاتوری ژنرال کیلبابا در خاورمیانه مبارزه کنید. شما باید با استفاده از انواع سلاح‌ها و تجهیزات، پایگاه‌های دشمن را نابود کنید، گروگان‌ها را نجات دهید و نقشه‌های شوم ژنرال کیلبابا را خنثی کنید.

Desert Strike cover

گیم‌ پلی بازی Desert Strike بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. شما باید با مهارت و دقت، هلیکوپتر خود را هدایت کنید و دشمنان را هدف قرار دهید. تنوع سلاح‌ها و تجهیزات در بازی بسیار بالا است و شما می‌توانید از موشک، مسلسل، بمب و … برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید.با توجه به محدودیت‌های کنسول سگا جنسیس، گرافیک بازی Desert Strike در زمان خود قابل قبول بود. طراحی مراحل بازی متنوع و چشم‌نواز بود و موسیقی متن بازی نیز حماسی و هیجان‌انگیز بود.

Desert Strike shot

ویژگی ها:

  • گیم‌پلی جذاب و هیجان‌انگیز
  • تنوع بالای سلاح‌ها و تجهیزات
  • مراحل متنوع و چشم‌نواز
  • موسیقی متن حماسی و هیجان‌انگیز

Desert Strike: Return to the Gulf یک بازی خاطره‌انگیز و جذاب است که هنوز هم می‌تواند برای بسیاری از گیمرها سرگرم‌کننده باشد. اگر به دنبال یک بازی تیراندازی کلاسیک با گیم‌پلی هیجان‌انگیز هستید، گروه اولدگیمز Desert Strike را به شما پیشنهاد می‌کند.

تصاویری از محیط بازی:

Desert Strike shot Desert Strike shot1 Desert Strike shot2 Desert Strike shot3لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین نظرات

پیشنهاد امروز