ترفند اجرای بازی های سگا بر روی اندروید

ترفند اجرای بازی های سگا بر روی اندروید

آموزشی ساده برای اجرای بازی های سگا بر روی اندروید

آیا تا به حال فکر کرده اید که بازی های سگا را بر روی گوشی اندرویدی خود داشته باشید؟ آیا تا به حال خواسته اید که بازی های قدیمی سگا را به جای کامپیوتر بر روی اندروید اجرا کنید؟ . ما امروز آموزشی را آماده کرده ایم که توسط آن می توانید بازی های سگایی را که بر روی همین سایت در این بخش  قرار دارند را روی گوشی اندروید خود اجرا کنید پس با اولد گیمز در ادامه ی مطلب همراه باشید.

sega genesis on android

برای این کار شما باید نرم افزار شبیه ساز کنسول سگا برای اندروید را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود شبیه ساز کنسول سگا برای اندروید – SEGA_1.4.1 FULL

اما کار ما این جا ختم نمی شود زیرا این برنامه تنها چند بازی از پیش تعیین شده دارد ولی ما می خواهیم تمام بازی های سگا که فرمت های bin-smd دارند را اجرا کنیم.

ابتدا برنامه ی فوق را دانلود کنید و سپس آن را بر روی اندروید خود نصب کنید. بعد از نصب برنامه پوشه ای با نام sega game درون فایل منیجر (فایل های شخصی) گوشی شما ذخیره می شود شما باید وارد این پوشه بشوید و سپس به پوشه roms مراجعه کنید.این محلی است که شما باید بازی هایی را که دانلود میکنید  انتقال دهید تا بتوانید آن ها را اجرا کنید.برای اجر کافیست وارد برنامه بشوید و روی لیست بازی ها کلیک کنید آن گاه شما نام بازی هایی که انتقال دادید را در این لیست می بیند و برای شروع کافیست روی بازی کلیک کنید.

اگر هم جایی به مشکل برخوردید از طریق نظرات همین پست و یا در انجمن مطرح کنید.

آخرین نظرات

پیشنهاد امروز